چای سبز


حالت نمایش:
نمایش سریع

چای سبز اولانگ

(0)
20,000تومان

چای اولانگ چای سنتی چین ای است، که خواص آن ترکیبی از خواص چای سبز و خواص چای سباه است. این چای سرشار از مواد معدنی است و مصرف آن برای سلامتی بدن بسیار توصیه می شود.چای اولانگ به نام چای اژده های سیاه نیز معروف بوده و همچون باقی چای ها از گیاه چای بدست می آید.همانطور که در مقالات پیش اشاره شد تفاوت طعم و عطر چای ها در میزان اکسیداسیون آن هاست. ..

نمایش سریع

چای سبز ممتاز ایرانی

(0)
20,000تومان

هرچند بهترین چای سبز دنیا در چین تولید می شود اما چای سبز ایرانی هم از چای های مرغوب دنیا به حساب می آیدشاید تعجب کنید اما این حقیقت است، در ایران صنعت فرآوری چای به پیشرفتگی جاهای دیگر دنیا نیست اما از اونجایی که چای سبز ایرانی به فرآوری پیچیده ای نیاز ندارد بسیار با کیفیت است.????با ما همراه باشیدچای سبز:از مفید ترین نوشیدنی های روی زمین، چای سبز..

نمایش سریع

چای سبز ممتاز چین

(0)
30,000تومان

چای سبز گیاهی درمانی است که از جوانه و گلبرگ های تازه گیاه چای به دست می آید. قدمت استفاده این چای در چین به پنج هزار سال میرسد. این چای در اوایل سال 1990 میلادی در خارج از مرزهای کشور چین به رسمیت شناخته شد و در سال 1915 میلادی به عنوان مرغوبترین چای در نمایشگاه پاناما مدال طلا بدست آورد.چای سبز:چای سبز گیاه متفاوتی از چای سیاه نیست. ..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)