بسته بندی اورجینال و تجاری

حالت نمایش:
نمایش سریع

چای سیلان شکسته باروتی جیمز استاندارد ۸۸

(0)
1,000,000تومان

چای سیاه نام یک نوشیدنی است، که از گیاهی به نام کاملیا سیننسیس (Camellia sinensis) به دست می‌آید. لفظ چای کلمه‌ای چینی بوده که در قدیم در چین و شمال هند به کار برده می‌شد و ما دقیقاً همان کلمه را به زبان فارسی وارد کرده‌ایم.چای سیلان شکسته جیمز استاندارد ۸۸ (چای سیاه سیلان نیم ریز)چای سیلان شکسته جیمز یک چای با کیفیت و تولید شده از ب..

نمایش سریع

چای سیلان قلم سوزنی دستچین استاندارد ۹۹۹

(0)
1,200,000تومان

چای سیاه نام یک نوشیدنی است، که از گیاهی به نام کاملیا سیننسیس (Camellia sinensis) به دست می‌آید. لفظ چای کلمه‌ای چینی بوده که در قدیم در چین و شمال هند به کار برده می‌شد و ما دقیقاً همان کلمه را به زبان فارسی وارد کرده‌ایم.چای سیاه دستچین یک چای با کیفیت و تولید شده از باغات چای کشور سریلانکا است، استاندارد ۹۹۹ چای سیاه دستین بی..

نمایش سریع

چای شکسته لاهیجان نوشیران

(0)
750,000تومان

چای سیاه ایرانی نوعی چای ارگانیک بوده که در تهیه آن از سم و داروهای شیمیایی استفاده نمی شود. خاستگاه چای سیاه ایرانی، شهر لاهیجان و اطراف آن بوده که کارخانه های موجود در این شهر محصولی بسیار با کیفیت را تولید می نمایند.چای سیاه ایرانی به طور معمول در دو فصل برداشت می شود:فصل بهارفصل پاییزشایان ذکر است چای ایرانی بهاره طعم و کیفیت دو چندان..

نمایش سریع

چای کیمیا استاندارد ۲۲۲

(0)
1,000,000تومان

چای سیاه نام یک نوشیدنی است، که از گیاهی به نام کاملیا سیننسیس (Camellia sinensis) به دست می‌آید. لفظ چای کلمه‌ای چینی بوده که در قدیم در چین و شمال هند به کار برده می‌شد و ما دقیقاً همان کلمه را به زبان فارسی وارد کرده‌ایم.چای کیمیا استاندارد ۲۲۲ (چای سیاه کلکته باروتی زرین)چای سیاه کیمیا یک چای فوق العاده با کیفیت و تولید شده از با..

نمایش سریع

چای کیمیا استاندارد ۵۵۵۵

(0)
1,200,000تومان

چای سیاه نام یک نوشیدنی است، که از گیاهی به نام کاملیا سیننسیس (Camellia sinensis) به دست می‌آید. لفظ چای کلمه‌ای چینی بوده که در قدیم در چین و شمال هند به کار برده می‌شد و ما دقیقاً همان کلمه را به زبان فارسی وارد کرده‌ایم.چای کیمیا استاندارد 5555 (چای سیاه کلکته شکسته ممتاز زرین)چای سیاه کیمیا یک چای فوق العاده با کیفیت و تولید شده..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)